3d small people - repairerВ основі успішної діяльності будь-якого підприємства лежить чітко налагоджений механізм обліку господарських процесів. Для створення такого механізму підприємству необхідно обрати такий порядок обліку, який відображає конкретні особливості його господарської діяльності і сприяє підвищенню його прибутковості, іншими словами прийняти облікову політику підприємства. Облікову політику можна навіть назвати бухгалтерською конституцією підприємства.
Від правильного розроблення наказу (розпорядження, положення) про облікову політику підприємства залежить не лише об’єктивне висвітлення інформації у фінансовій звітності, але і аналіз діяльності підприємства загалом, прийняття рішень в організації роботи підприємства тощо.

Для створення ефективної системи ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності підприємству буде потрібен дієвий наказ про облікову політику, законослухняність, професійні знання і трудова старанність бухгалтерського персоналу.

Розробку ефективної облікової політики, що враховує завдання економічного розвитку підприємства на довгострокову перспективу, специфічні особливості діяльності, організаційної структури управління, оподаткування, тощо довірте нам.